Сергій Квіт: ЗНО не захищає повністю від корупції

14 липня 2010

Якщо в системі української освіти не буде реформ, то система зовнішнього незалежного оцінювання зависатиме, буде нікому не потрібна, і врешті- решт, буде дискредитована. Таку думку під час круглого столу «ЗНО: позитиви, негативи та шляхи вдосконалення», організованого Фондом «Демократичні ініціативи» і мені Ілька Кучеріва, висловив ректор Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергій Квіт. Сергій Квіт.

За його словами, "ті політики, які зацікавлені в дискредитації, вони легко зможуть це зробити", у зв'язку з чим він пропонує розглядати ЗНО "як частину комплексного реформування вищої освіти".
Він також повідомив, що коли ми говоримо, що ЗНО захищає від корупції, то це є правдою лише певною мірою.
"Воно певною мірою захищає тих, хто є найкращим та показав гарні результати: 200, 198, 195 балів... Ці люди захищені , тому що вони в фокусі уваги, є прекрасна система "Конкурс", яка працює і може цих людей захистити. Але не треба забувати, що ця система, вона технологічно призводить до недоліків. Тому що на сьогоднішній день жоден університет вчасно не одержує і не може вчасно одержувати оригінальних документів - значна частина списку рекомендованих до зарахування гуляє, що означає, що університет починає заповнювати його сам. А в який дикий спосіб він заповнюється - це вже інша справа, яку треба окремо досліджувати", - повідомив С.Квіт.

ІМК
 Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору