РУХ ЧЕСНО РАЗОМ З ДОНЕЧЧАНАМИ ВІДФІЛЬТРУЄ ВЕРХОВНУ РАДУ

27 лютого 2012

28  лютого о 14:00 у Донецьку в приміщенні Пресс-клубу реформ (вул. Овнатаняна, 4, оф. 206) відбудеться презентація громадського руху ЧЕСНО та плану дій донеччан щодо народної люстрації депутатів Верховної Ради.

 

Під час прес-конференції буде презентовано 6 «критеріїв доброчесності» чинних депутатів та майбутніх кандидатів до парламенту, що їх висувають громадські активісти ЧЕСНО. Також широкій громадськості буде представлена новостворена регіональна платформа ЧЕСНО в Донецьку та детальну методологію громадського аудиту, яка дозволить будь-якому громадянинові долучитися до руху та перевірити народних обранців на відповідність «критеріям доброчесності». 

З журналістами спілкуватимуться:

·         Олексій Кляшторний, Профспілка «Народна Солідарність»

·         Юрій Горбань, Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

·         Олег Рибачук, ГО «Центр UA»

Презентація відбудеться в рамках всеукраїнського туруучасників руху ЧЕСНО - «Фільтруй Раду!», мета якого - об’єднати мешканців усіх регіонів України задля очищення майбутнього парламенту від недостойних кандидатів. Напередодні презентації руху відбулися в 7 містах України, за результатами яких утворилося 7 регіональних платформ руху в: Сумах, Полтаві, Чернігові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та Тернополі.

Відбудеться також презентація проекту «Національний екзит – пол - 2012», який проводитиме консорціум у складі Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Центр економічних та політичних реформ імені Олександра Разумкова.

Інформаційний партнер презентації – Донецький прес-клуб реформ.

Акредитація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Детальніше про рух на сайті: www.chesno.org

Долучитися та слідкувати за подіями на Facebook/chesno.movement

Останні новини на Twitter: @chesno_2012

 

Адреса: Донецький прес-клуб реформ, вул. Овнатаняна, 4, оф. 206.

 
Контактна особа
Тата Пеклун
Прес-центр громадського руху ЧЕСНО
info.chesno@gmail.com
 
Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору