Головна сторінка  >  Аналітика 

Аналітика

 • 24 червня 2010

  Андрій Зоткін: Найбільше пишаються своїм громадянством азербайджанці, найменше – українці

  У ставленні до своєї країни проглядаються достатньо помітні відзнаки між респондентами трьох країн дослідження - Азербайджану, України та Росії. Результати відповідей на запитання про те, чи пишаються представники молоді своєю країною у її нинішньому стані, продемонстрували, що найнижчий рівень гордості за свою країну – серед українців, найвищий – серед азербайджанців. Росіяни зайняли середню позицію.

  Читати далі >
 • 24 червня 2010

  Олена Злобіна: Дозвілля молоді України та Росії активно переноситься в Інтернет-мережу

  У сфері дозвілля молоді відбулися неабиякі зміни. Змінилася сама система пріоритетів, деякі види занять помітно втратили значущість, інші набули неабиякого поширення.

  Читати далі >
 • 24 червня 2010

  Ірина Бекешкіна: Для молоді Азербайджану, Росії і України не властивий великий інтерес до політики

  Загалом для молоді і Азербайджану, і Росії, і України не властивий великий інтерес до політики: дуже великою і великою мірою цікавляться політикою лише 8% українців, 7% росіян і 6% азербайджанців – це навіть дещо менше, ніж було наприкінці 2002 року. Серед українців більше тих, хто виявив середню міру зацікавленості політикою (40% - стільки ж, скільки було й у 2002 році). А серед азербайджанців, якщо порівняти з росіянами та українцями, було найбільше тих, хто зовсім не цікавиться політикою - 36% (26% серед росіян і 23% серед українців). Серед росіян виявилося найбільше тих, хто цікавиться політикою малою мірою (36%).

  Читати далі >
 • 21 червня 2010

  АЛЬТЕРНАТИВНА ВЛАДА ДЕРЖАВИ ПОВИННА МАТИ НЕ ЛИШЕ ПРОГРАМУ «ПРОТИ», А Й ПРОГРАМУ «ЗА»

  Вже звично стало підбивати підсумки 100 днів влади. Та разом із ними приходять і 100 днів опозиції, які й спробуємо проаналізувати нижче.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   Наступна сторінка   Кінець