Головна сторінка  >  Про нас  >  Партнери і фiнансування 

Партнери і фiнансування

Фонд “Демократичні ініціативи” тісно співпрацює з організаціями в Україні та усьому світі, хто поділяє цілі розвитку демократичного суспільства в Україні.

“ДІ” співпрацював у різних проектах з Українською освітньою програмою ринкових реформ (УОПРР), Програмою “Партнерство за прозоре суспільство”, Світовим Банком, Канадською А?енцією Міжнародного Розвитку, Посольствами США, Канади, Нідердандів, Чехії, Польщі, Швейцарської Конфедерації, Агентством з міжнародного розвитку США, Представництвом Європейської Комісії в Україні, Польсько-Американсько-Українською Ініціативою про співпрацю (ПАУСІ), Інститутом соціології Національної академії наук України, QEV Analytics (США), Київським міжнародним інститутом соціології, Міжнародним фондом “Відродження”, Фондом “Євразія”, “Домом Свободи” (США), Центром інформації та документації НАТО в Україні, Українським Кон?ресовим Комітетом Америки, Конгресом українців Канади, Центром “Другий світ” (Нідерланди), Форумом Центрально-Східної Європи (Польща), Національним демократичним інститутом (США), Центром Ропера (США).

На сьогодні “ДІ” співпрацює у проектах з Національним фондом підтримки демократії (США), Фондом Чарльза Стюарта Мотта (США). “ДІ” провадить постійний діалог з багатьма українськими офіційними інституціями, включно з Верховною Радою, Секретаріатом Президента, Кабінетом Міністрів України, Київською міськрадою, Міністерством закордонних справ.

Фонд “ДІ” активно співробітничає з іншими громадськими організаціями. У 1999 року “ДІ” виступив одним з ініціаторів створення коаліції громадських організацій “Свобода вибору”, у 2001 році — коаліції “Твій голос”, під час виборчої кампанії 2002 року був учасником Всеукраїнського громадського моніторингового комітету, а 2004 року — Громадської коаліції “Новий вибір”. У вересні 2002 року Фонд “ДІ” став одним з фундаторів “Демократичної ліги” — об’єднання громадських організацій, які ставлять за мету сприяння демократичним процесам в Україні. У 2004 році під час президентських виборів в Україні Фонд “ДІ” був одним з активних членів Громадської коаліції “Новий вибір–2004”, яка сприяла чесності і прозорості виборчої кампанії. У рамках діяльності Громадської ініціативи “Чисті вибори–2006” Фонд “ДІ” зіграв ключову роль в дослідженнях громадської думки напередодні виборів та вивченні електоральних симпатій українців під час голосування 26 березня 2006 р. (проект Національний екзит-пол’2006).


^ Вгору