• 17 травня 2012

  Як краще залучати та використовувати міжнародну підтримку громадських організацій в Україні?

  Шановні колеги! Запрошуємо Вас на презентацію результатів проекту «Як краще залучати та використовувати міжнародну підтримку громадських організацій в Україні?», яка відбудеться 18 травня 2012 року у приміщенні Національного інформаційного агентства Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

  Читати далі >
 • 17 травня 2012

  Україна напередодні саміту НАТО в Чикаго: що маємо й на що сподіваємось!

  ? Ставлення українців до НАТО та євроатлантичної інтеграції України. Оприлюднення результатів загальнонаціонального опитування. ? Думка експертів – думка населення : спільне та відмінне. ? Саміт НАТО в Чикаго – чого очікувати Україні? ? Зміна громадської думки щодо НАТО- досвід Грузії.

  Читати далі >
 • 15 травня 2012

  Швидкого переходу від ЖЕКів до ОСББ не буде

  Хоч обслуговуванням ЖЕКів власники квартир здебільшого (68%) не задоволені, проте лише 21% українців заявили про готовність змінити сформовані ще за радянських часів ЖЕКи на нову форму організації — об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Не хочуть створення ОСББ – 35%, а майже половина – 44% – взагалі не мають поняття, чи потрібен їм цей «клопіт».

  Читати далі >
 • 14 травня 2012

  Хто і чому боїться ОСББ: результати соціологічного дослідження

  Менше третини населення України (29%) знають про таку частину житлово-комунальної реформи, як створення ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків). Ще 29% «щось про це чули», а 41% про це взагалі нічого не знають.

  Читати далі >
 • 12 травня 2012

  Ирина Бекешкина: Когда социологов обзывают продажными проститутками, можно говорить, что кампания стартовала

  В интервью с директором Фонда “Демократические инициативы” Ириной Бекешкиной – о динамике рейтингов основных политических сил на сегодняшний день, о том, как с помощью экзит-полла выявить вброс бюлетеней на избирательном участке, и почему в Украине локальные протесты не переростают в массовые.

  Читати далі >
 • Україна у фокусі, 30 квітня – 6 травня 2012 року

  Саміт у Ялті та Євро-2012: міжнародна ізоляція в дії

  Читати далі >
 • 28 квітня 2012

  Україна у фокусі, 23 – 28 квітня 2012 року

  Влада vs. опозиція: підготовка до виборів повним ходом

  Читати далі >
 • 27 квітня 2012

  Об'єднання всіх опозиціонерів може зіграти на руку владі

  "Половина виборців УДАРу не сприймає ні Тимошенко, ні Яценюка. "Свободу" теж більшість опозиціонерів не дуже хочуть бачити у своїх рядах – бо тоді втратять більше, ніж здобудуть", - сказала ТСН.ua соціолог Ірина Бекешкіна, додаючи, що у соціології закон додавання не працює, і 1+1 не завжди дорівнює 2.

  Читати далі >
 • 24 квітня 2012

  «Батьківщина» і «Фронт змін» підуть на вибори разом

  Здавалося б, спільні списки нічого не додають і не віднімають, – зауважила в розмові з «Голосом Америки» науковий керівник фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна. - Але з другого боку, ефект може бути дуже позитивним, бо ці дві партії не будуть взаємно поборювати одна одну. Адже електорат у них спільний.

  Читати далі >
 • 16 квітня 2012

  Україна у фокусі, 9 – 15 квітня 2012 року

  Громадська думка населення щодо парламентських виборів

  Читати далі >
 • 14 квітня 2012

  Громадські настрої напередодні виборів-2012: люди не вірять у чесність виборів, але голосувати все одно підуть

  В той час, коли експерти ламають голову над тим, як достукатися до громадян, щоб переконати, що тільки вони, прийшовши на вибори і проголосувавши, можуть зробити країну більш демократичною, розвиненою і цивілізованою, більшість населення України взагалі не вважає вибори ефективним механізмом впливу на владу. Про це сказала директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна під час прес-конференції «Вибори-2012: громадська думка населення України».

  Читати далі >
 • 11 квітня 2012

  Вибори-2012: громадська думка населення України

  • Якби вибори відбулися у першій половині квітня 2012 року, до Верховної Ради пройшли б: Партія регіонів – 24.5%, ВО «Батьківщина» – 16.8%, Політична партія «Фронт змін» (А. Яценюк) – 11.9%, Партія «УДАР» Віталія Кличка – 9.0%, Комуністична партія України - 5,6%. Партія «Громадянська позиція» (А. Гриценко) набрала 3.5%, а ВО «Свобода» (О. Тягнибок ) – 3.0%. Не визначилися із вибором 18% опитаних.

  Читати далі >
 • Україна у фокусі, 2 – 8 квітня 2012 року

  Об’єднання опозиції: більше запитань, ніж відповідей

  Читати далі >
 • Україна у фокусі, 26 березня – 1 квітня 2012 року

  Зустріч Віктора Януковича з Бараком Обамою: повзуча ізоляція та невивчені уроки

  Читати далі >
 • 30 березня 2012

  Євроатлантичний політ Грузії

  Громадські діячі фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у рамках проекту «Громадська участь у підготовці та веденні інформаційної кампанії щодо НАТО в Україні: застосування досвіду Грузії через синергію експертно-аналітичних центрів країн Чорноморського регіону» відвідали неурядові організації Грузії, які провадять євроатлантичну інформаційну кампанію в країні.

  Читати далі >